Miley Cyrus Nicku Jonasovi: ,,Miluji Tě, ale jsem teď šťastnější"

24. září 2008 v 14:56 | Smaylíííííííííííííí |  news
Miley Cyrus poskytla rozhovor který vyjde v listopadovém vydání magazínu Nylon. Miley mluví o Nickovi Jonasovi, Seleně Gomez a 'prokleté' slávě.
untitled-5.png
Miley v nedávnem rozhovoru velmi otevřeně diskutuje o vztahem s Nickem a zároveň popírá že měli vztah několikrát v minulosti.
Co se změnilo?: Miley: Myslím že to byl nejlepší konec vztahu jaký si může holka přát. O tom jsem dělala rozhovor v Březnu, kdy to ještě moc bolelo. Chtěla jsem říct nahlas a vzkázat mu: 'Hele, já Tě miluju ale teď jsem silnější a šťastnější.' Předtím jsem opravdu nebyla.
A jak se Ti vede teď? Miley: Stále jsem na cestě získání a hledání sama sebe, cesta je požehnáním ale zároveň prokletím, ale rozhodně chci na ní zůstat.
Zůstali jste s Nickem přátelé? Miley: Myslím že teď jsme každý někde jinde, každý na jiné odvrácené straně slávy. Media si na nás hodně smlsli, to na rozchod mělo taky obrovský vliv. Bylo mi líto že se media v mém životě zajímají více o Nicka než o to co dělám, čičli herectví a zpěv. Místo toho je zajímá s kým chodím, jak jsem oblečená atd.
Co je pravdy na sporu Miley/Selena? Miley: Myslím že je teď větší napětí než kdykoli jindy. A Media to hrozně milují takže přilévají olej do ohně. Taky jsem se dočetlal že já a moje kamarádka Mandy se opičíme po Teamu Demi & Selena, což mi přijde absurdní! Všichni jsme tak zavaleni prací že není čas vytvářet nová přátelství.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama