news

nejžádanější celebs. r. 2008

1. ledna 2009 v 16:03 | Labi
Stránka ContactAnyCelebrity.com udělala žebříček najžádanejších celebrít za rok 2008. Miley je na 1. místě !! WoW! super ne??

1. Miley Cyrus
2. Jonas Brothers
3. Oprah Winfrey
4. Zac Efron
5. John Cena
6. Chris Brown
7. Britney Spears
8. Paris Hilton
9. Angelina Jolie
10. Michael Jackson

Oficial Bolt Premiere

24. září 2008 v 15:19
komu nende click

Hannah Montana končí? LEŽ!

24. září 2008 v 14:58 | Smaylíííííííííííííí
Před nedávnem začali kolovat zvěsti že Miley končí s Hannou Montanou! Všechny fanoušky tohoto seriálu tato zpráva zaskočila. I mě osobně se mi nechtělo věřit. Na blog jsem to radši nechtěla psát, protože jsem nevěděla jestli je to drb a navíc jsem Vás nechtěla strašit. No tak zaprvé Miley řekla že Hannah Montana jí průkopníkem její slávy, že díky ní má tolik fanoušků a patří do světa celebrit. Ale prý Hannah Montana nedala slávu jen jí, ale taky ostatním hercům jako je například Emily Osment anebo tam zařazuje i svého otce Billyho Raye. Miley se opravdu věnuje této show a opravdu se zlobí když píšou také drby že končí. Sama říká že už se pilně připravuje na další sezónu a že se mooc těší :) Takže můžeme být klidní, Hannah Montana pokračuje!

Miley Cyrus Nicku Jonasovi: ,,Miluji Tě, ale jsem teď šťastnější"

24. září 2008 v 14:56 | Smaylíííííííííííííí
Miley Cyrus poskytla rozhovor který vyjde v listopadovém vydání magazínu Nylon. Miley mluví o Nickovi Jonasovi, Seleně Gomez a 'prokleté' slávě.
untitled-5.png
Miley v nedávnem rozhovoru velmi otevřeně diskutuje o vztahem s Nickem a zároveň popírá že měli vztah několikrát v minulosti.
Co se změnilo?: Miley: Myslím že to byl nejlepší konec vztahu jaký si může holka přát. O tom jsem dělala rozhovor v Březnu, kdy to ještě moc bolelo. Chtěla jsem říct nahlas a vzkázat mu: 'Hele, já Tě miluju ale teď jsem silnější a šťastnější.' Předtím jsem opravdu nebyla.
A jak se Ti vede teď? Miley: Stále jsem na cestě získání a hledání sama sebe, cesta je požehnáním ale zároveň prokletím, ale rozhodně chci na ní zůstat.
Zůstali jste s Nickem přátelé? Miley: Myslím že teď jsme každý někde jinde, každý na jiné odvrácené straně slávy. Media si na nás hodně smlsli, to na rozchod mělo taky obrovský vliv. Bylo mi líto že se media v mém životě zajímají více o Nicka než o to co dělám, čičli herectví a zpěv. Místo toho je zajímá s kým chodím, jak jsem oblečená atd.
Co je pravdy na sporu Miley/Selena? Miley: Myslím že je teď větší napětí než kdykoli jindy. A Media to hrozně milují takže přilévají olej do ohně. Taky jsem se dočetlal že já a moje kamarádka Mandy se opičíme po Teamu Demi & Selena, což mi přijde absurdní! Všichni jsme tak zavaleni prací že není čas vytvářet nová přátelství.

Team Selena & Demi Versus Team Miley & Mandy vote for miley!

21. září 2008 v 16:09
Hlasuj pro Team Miley & Mandy!!! ZDE
selena-demi-vs-miley-mandy

new song z HSM 3

19. září 2008 v 15:51
našla sem na imeemu new song z HSM 3mno zpívá ho van a zac (gabi a troy)
je krasnej tak poslouchejte!!

nový film?

19. září 2008 v 15:21
No to je skvělá zpráva! Já jenom doufám že je to pravda! Miley Cyrus bude hvězda v novém Disney filmu, román který napsal skvělý Nicholas Sparks. Mladá představitelka Hannah Montany doufá v to že vytvoří film jako byl s Mandy Moore - A Walk To Remember (U nás známo jako Dlouhá Cesta). Miley nebude zpívat ale hrát v dramatu které se týká rodiny a romantiky. Mileyina mamka Tish bude ve filmu jako výkonný producent takže jí bude mít stále pod dohledem..Až se objeví více infa, hned dám vědět!
http://iheartmiley.blog.cz/

USMagazine.com seznam -nejlépe oblékané celebrity

10. září 2008 v 19:19
USMagazine.com má seznam nejlíp oblečených celebrit z VMA :
Zde je seznam:
1. Britney Spears
2. Lauren Conrad
3. Taylor Swift
4. Jordin Sparks
5.Miley Cyrus
6. Ashlee Simpson
7. Ciara
8. Ashley Tisdale
9. Audrina Patridge
10. Bar Rafaeli
Na seznamu chybí spousta celebrit,které byli dříve mezi nimi...

7 things o nickovi!potvrzeno!

4. září 2008 v 14:31

Brett Ratner který režíroval videoklip 7 Things odhalil před nedávnem na MTV že píseň je o Mileyiným ex Nickovi Jonasovi z Jonas Brothers! Náhrdleník co má na sobě ve videoklipu jí daroval ex přítel Nick. Jak víme Nick má cukrovku číslo jedna a je mluvčím pro tuto nemoc. Miley třeba myslí na Nicka když zpívá '7 thingg I hate about you'
 
 

Reklama